PUDEŁKO KREATYWNE 'DLA OLINKA'

zł49.00
Tax included

Ten prawie już miniony 2021 rok był dla nas ... hmm ... aktywny. Określenie może dość błahe, ale tak właśnie w tym roku było. Aktywnie. Przeprowadziliśmy nasz magazyn. Zaczęliśmy nadrabiać zaległości i realizować pomysły, które kłębiły się w naszych głowach od naprawdę dawna. Stworzyliśmy super zespół. Posprzątaliśmy... :-) I podczas tych porządków (tak, ten rok był rokiem porządków na bardzo wielu płaszczyznach) odkryliśmy różne drobiazgi i skarby, takie, które nasze dzieci same uwielbiają i to nimi właśnie lubią się bawić. Odkryliśmy, że mamy ich naprawdę sporo! 

Jakiś czas temu poprosiliśmy Was o podpowiedź co możemy z nimi zrobić... Oczywista oczywistość - dodać je do Waszych zamówień. Co dwie głowy to nie jedna, a co kilka to już zupełnie inna bajka - i tak podczas naszego cotygodniowego spotkania całego zespołu padł kolejny pomysł - stworzenia zestawów, takich, które mogą zająć Wasze Maluchy i rozbudzić ich kreatywność. A gdyby jeszcze przy okazji komuś pomóc...?

Olinek, mały wielki bohater, bo o nim mowa. 5-letni chłopiec, którego życie to dość wyboista droga. Wesoły, bardzo pogodny, uśmiechnięty niezależnie od sytuacji - od lat walczy z dziecięcym porażeniem mózgowym. Na profil Olinka natrafialiśmy wielokrotnie w przeszłości, widywaliśmy go jako fana DEAR SOPHIE i chyba mu się nasze ubranka podobały, bo - zresztą zerknijcie na Jego profil. A gdy okazało się, że Olinek mieszka dosłownie trzy kroki (a może 2.000 kroków, ale kto by to liczył) od naszego magazynu - od razu wiedzieliśmy co robić.

Sprawa jest zatem prosta: radość Olinka za radość Waszych dzieci. Oto pudełko kreatywne, w którym znajdziecie skarby DEAR SOPHIE: kawałki materiałów w nasze wzory, naklejki, skórki, pompony, wzory do pokolorowania, hafty naszywki (lub naprasowanki), małe zdjęcia naszych wzorów i ubranek. Do cięcia, klejenia, szycia, rysowania - co tylko Wasze kreatywne Maluchy wymyślą (a wszyscy doskonale wiemy, że nie ma bardziej kreatywnych osób niż dzieciaki).

Liczba pudełek jest bardzo ograniczona.

Radość nie do opisania.

Wypatrujemy Waszych zdjęć i filmów - co z pudełek stworzyły Wasze Maluchy.

#dlaolinka