PUDEŁKO KREATYWNE 'DLA OLINKA'

49,00 zł
Brutto

Ten prawie już miniony 2021 rok był dla nas ... hmm ... aktywny. Określenie może dość błahe, ale tak właśnie w tym roku było. Aktywnie. Przeprowadziliśmy nasz magazyn. Zaczęliśmy nadrabiać zaległości i realizować pomysły, które kłębiły się w naszych głowach od naprawdę dawna. Stworzyliśmy super zespół. Posprzątaliśmy... :-) I podczas tych porządków (tak, ten rok był rokiem porządków na bardzo wielu płaszczyznach) odkryliśmy różne drobiazgi i skarby, takie, które nasze dzieci same uwielbiają i to nimi właśnie lubią się bawić. Odkryliśmy, że mamy ich naprawdę sporo! 

Jakiś czas temu poprosiliśmy Was o podpowiedź co możemy z nimi zrobić... Oczywista oczywistość - dodać je do Waszych zamówień. Co dwie głowy to nie jedna, a co kilka to już zupełnie inna bajka - i tak podczas naszego cotygodniowego spotkania całego zespołu padł kolejny pomysł - stworzenia zestawów, takich, które mogą zająć Wasze Maluchy i rozbudzić ich kreatywność. A gdyby jeszcze przy okazji komuś pomóc...?

Olinek, mały wielki bohater, bo o nim mowa. 5-letni chłopiec, którego życie to dość wyboista droga. Wesoły, bardzo pogodny, uśmiechnięty niezależnie od sytuacji - od lat walczy z dziecięcym porażeniem mózgowym. Na profil Olinka natrafialiśmy wielokrotnie w przeszłości, widywaliśmy go jako fana DEAR SOPHIE i chyba mu się nasze ubranka podobały, bo - zresztą zerknijcie na Jego profil. A gdy okazało się, że Olinek mieszka dosłownie trzy kroki (a może 2.000 kroków, ale kto by to liczył) od naszego magazynu - od razu wiedzieliśmy co robić.

Sprawa jest zatem prosta: radość Olinka za radość Waszych dzieci. Oto pudełko kreatywne, w którym znajdziecie skarby DEAR SOPHIE: kawałki materiałów w nasze wzory, naklejki, skórki, pompony, wzory do pokolorowania, hafty naszywki (lub naprasowanki), małe zdjęcia naszych wzorów i ubranek. Do cięcia, klejenia, szycia, rysowania - co tylko Wasze kreatywne Maluchy wymyślą (a wszyscy doskonale wiemy, że nie ma bardziej kreatywnych osób niż dzieciaki).

Liczba pudełek jest bardzo ograniczona. Cały dochód ze sprzedaży pudełek zostanie przekazany Rodzicom naszego bohatera.

Wypatrujemy Waszych zdjęć i filmów - co z pudełek stworzyły Wasze Maluchy.

#dlaolinka