Czas na piżama party!

Czas na piżama party!

W naszych głowach cały czas pojawiają się coraz to nowe pomysły – zróbmy piżamy, pościele, zabawki, kurtki, limitowane kolekcje itd. Itd… Naszym jedynym wrogiem jest tu czas. Bo każdą naszą kolekcję projektujemy z rocznym wyprzedzeniem, zatem czasu na realizowanie naszych pomysłów nie ma dużo. 

Na szczęście z pomocą przychodzą nasze zaprzyjaźnione marki – już kiedyś mogliście u nas zobaczyć piękne opaski UL&KA, a także turbany Looks by Luks. Tym razem chcieliśmy przygotować coś naprawdę dużego (dosłownie)! A okazja była idealna – kolekcja In My Dreams aż prosiła się o miękkie poduszki i śpiworki, aby śnić w nich najpiękniejsze sny. 

A jak śpiworki, to wiadomo, tylko Kidspace! Praca z dziewczynami była czystą przyjemnością, choć nie da się ukryć poduszki, śpiworki i pufy to dla nas coś całkowicie nowego. Już sama decyzja które wzory mają się pojawić w tej mini-kolekcji była dla nas sporym wyzwaniem. A potem było tylko gorzej… musieliśmy dowiedzieć się co nieco o produkcji, przebrnąć przez sporą ilość sampli i podjąć kilka trudnych decyzji. Jednak efekt końcowy zdecydowanie okazał się wart każdej minuty. 

A potem przyszedł czas na sesję zdjęciową, której temat przewodni był oczywisty – piżama party! Poduszki, śpiworki, balony, bańki mydlane, popcorn… Szaleństwa jakie towarzyszyło tej sesji nie da się opisać! Było to coś całkowicie nie z tego świata! Bitwa na poduszki, bitwa na popcorn, nawet krótka drzemka w międzyczasie i jeszcze kolejna bitwa na poduszki. 

Na koniec zdradzimy tylko, że w tym roku planujemy jeszcze kilka innych niezwykłych niespodzianek. 

Komentarze (1)

[20:37 19/05/2022]

Zakochaliśmy się w poduszce tęczy i chmurce ?

DEAR SOPHIE [10:32 23/05/2022]

My też je uwielbiamy! I towarzyszą nam na co dzień w domu i w biurze ?

Patrickwaw [20:12 09/09/2022]

The bottom line is the bottom line. https://spirifij375.net Walnuts and pears you plant for your heirs Link to proverb. Takes all sorts to make a world - It. Spare the rod and spoil the child Link to proverb. Don't count your chickens before they are hatched Link to proverb. Adversity makes strange bedfellows Link to proverb. The Devil is in the details Link to proverb.

Dodaj komentarz