PIŻAMY & POŚCIEL

Pościel i piżamki, które gwarantują najlepszy sen i najpiękniejsze sny! Miękkie, wykonane z bawełny organicznej pościele i piżamki staną się elementem obowiązkowym w sypialni Twojego Malucha. 

Piżamki dostępne są w dwóch wersjach: 

  • romper – idealny dla Maluchów; wykonany z bawełny organicznej, które jest bezpieczna dla małych alergików, dodatkowo napy w kroku i po długości nogawek sprawią, że ubieranie oraz przewijanie będzie dziecinnie proste
  • piżamka dwuczęściowa – dla tzw. starszaków; zaprojektowana jako piżamka, ale wiemy z Waszych relacji, że niektórzy pokochali ją tak bardzo, że służy ona także jako strój do przedszkola i na każdą inną okazję. 

Nasza pościel także dostępna jest w dwóch wersjach: 

  • bez wypełnienia – zawiera poszewkę na poduszkę i kołdrę, wykonana z bawełny organicznej, w rozmiarach pasujących na najbardziej popularnych zestawów pościeli
  • z wypełnieniem – dla tych lubiących proste i praktycznie rozwiązania; wypełnienie z antyalergicznej silikonowej włókniny świetnie sprawdzi się dla alergików, a dzięki specjalnej technice wszycia wypełnienia jest ono odporne na przemieszczanie i idealnie pierze się w pralce.

Wszystkie produkty DEAR SOPHIE zostały zaprojektowane i w całości wyprodukowane w Polsce w lokalnych zakładach przez osoby, które znamy i którym ufamy.