Kraino snów nadchodzimy!

Kraino snów nadchodzimy!

Z poprzedniego wpisu już wiecie, że przed premierą tej kolekcji wszystko dosłownie się waliło… (dla tych, którzy nie mają pojęcia o co chodzi – klik TUTAJ) Ale nie ma takich regałów, które by nas powstrzymały i zgodnie z planem 17-go sierpnia światło dzienne ujrzała nasza wyjątkowa kolekcja In My Dreams! 

Świat marzeń i wyobraźni to specjalność naszych Małych Odkrywców – latające smoki, kot astronauta, królik wyskakujący z kapelusza i wiele innych to tylko niektóre z ich szalonych pomysłów! A uwierzcie nam było też kilka jeszcze bardziej szalonych, zbyt szalonych nawet jak dla nas…

Jednak co do samej premiery to zawsze prawdziwy rollercoaster! 

Czy na pewno wszystkie produkty są na stronie?

Czy mają przypisane dobre ceny, rozmiary i zdjęcia? 

Czy kolekcja się spodoba?

Czy strona wytrzyma? 

Czy my wytrzymamy presję? 

Czy kurierzy nie padną jak zobaczą ilość paczek? 

Te pytania towarzyszą nam przy każdej premierze i choć wydawać się może, że to dla nas nic nowego i po tyle kolekcjach powinniśmy podchodzić do tego ze spokojem to za każdym razem stres jest taki sam jak za pierwszym razem. 

Całe szczęście kiedy wybija godzina premiery, to już po chwili wszystko jest jasne – strona działa, zamówienia wpadają, a nam ogromny ciężar spada z serca i możemy zabrać się za pakowanie Waszych zamówień. A i oczywiście za świętowanie i planowanie kolejnych nowości! 

Komentarze (1)

[13:25 29/04/2022]

Nasza ulubiona kolekcja! ?

DEAR SOPHIE [22:30 01/05/2022]

Jest w niej coś magicznego. Sesja była taka jakby na luzie, taka pełna zabawy, inna niż wszystkie wcześniejsze - i chyba to po prostu widać.

Dodaj komentarz