Kosmoświęty zaprasza do świątecznej zabawy!

Kosmoświęty zaprasza do świątecznej zabawy!

Kalendarz adwentowy to coś co mieliśmy w planach już od dawna, ale zgadnijcie… no tak jak zwykle brakowało czasu. Zwykle o tym, że nadchodzi grudzień przypominaliśmy sobie 30-go listopada i było już za późno, żeby przygotować dla Was coś wyjątkowego. 

W tym roku na szczęście pamięć nas nie zawiodła i zaplanowaliśmy dla Was coś naprawdę dużego! 

Zawsze marzyła nam się limitowana świąteczna edycja jakiegoś naszego bestsellerowego wzoru i jak zobaczyliśmy jak bardzo uwielbiacie naszego Kosmokota  nie mogło być inaczej – Kosmokot musiał zmienić się w swoją świąteczną wersję, którą nazwaliśmy… No właśnie pomysłów było kilka (uwierzcie niektóre bardzo złe) dlatego postanowiliśmy zwrócić się do Was o pomoc i tak jednym z pierwszych dni naszego kalendarza adwentowego był konkurs na imię dla naszego świątecznego Kosmokota. 

W konkursie udział wzięło bardzo bardzo wiele z Was, co zupełnie nas zaskoczyło. Wasze pomysły były genialne, jednak niestety zwycięzca mógł być tylko jeden i tym samym nasz Kosmokot zyskał nowe imię i został – Kosmoświętym! 

Imię już mamy także wreszcie nasza świąteczna niespodzianka mogła powędrować na naszą stronę i potem już do Waszych domów, aby towarzyszyć Wam w świątecznych przygotowaniach.  

Jednak to był tylko początek niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy – przez cały grudzień dbaliśmy o to, aby atmosfera świąt była szczególna. Pomogły w tym zadania, konkursy oraz małe upominki od nas w postaci kolorowanek, przepisu na najlepsze pierniczki czy naszych ulubionych świątecznych filmów i piosenek. 

Wasza aktywność nas zaskoczyła i wiemy, że to na pewno nie ostatni raz, kiedy chcemy przeżywać ten wyjątkowy czas razem z Wami! Może ktoś już ma jakieś pomysły co powinniśmy przygotować na kolejny rok? 

Komentarze (1)

[20:33 19/05/2022]

Kot o wielu obliczach. Zaskoczy nas czymś jeszcze? ?

DEAR SOPHIE [10:30 23/05/2022]

U nas zawsze same niespodzianki, także nie mówimy nie ?

iHerb Code [23:02 18/10/2022]

In it something is. Clearly, I thank for the information.

Code Herb [12:36 23/10/2022]

I apologise, but, in my opinion, you commit an error. Let's discuss. Write to me in PM, we will communicate.

promoSaupe [18:45 25/10/2022]

I consider, that you commit an error. Let's discuss. Write to me in PM.

UltraPron [11:07 12/11/2022]

https://www.ultrapron.com/videos/making-her-cum/

Dodaj komentarz